Ahoj Danny B.. Vítame Vás v slovenských Wikicitátoch! / Welcome to the Slovak Wikiquote!

Začali ste dobre a ste na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých citátov. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budete medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Vám, aby ste si prečítali nasledujúce stránky, ktoré Vám uľahčia prácu pri Vašom upravovaní:

Ako vytvoriť nový článok?

Ako upravovať články?

Pieskovisko (miesto pre experimenty)

Diskusné fórum

Potrebujem poradiť (kontakty na redaktorov)

Zásady prijímania citácií

Na diskusných stránkach sa vždy podpisujte. Stačí napísať štyri vlnovky ~~~~, alebo ich vložiť kliknutím na ikonu podpisu v lište nad editačným oknom. Naopak články sa nepodpisujú.

Tak ešte raz vitajte a ďakujeme za Vaše príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často. --za uvítací výbor Ham

If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikiquote, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language.

KrajUpraviť

Hi, sorry for writing in english :) Kraj is connected to Wikidata item d:Q41094, which is a disambiguation item. Would please tell me which is the correct corresponding item? Something regarding "region" or "country", I suppose. Thank you, bye. --Superchilum (diskusia) 14:25, 13. apríl 2015 (UTC)

WalesaniaUpraviť

Přidejte prosím sem Wikicitáty:Hlavná stránka/Citáty kategorii Walesania. Díky. --Marek Koudelka (diskusia) 31. 8. 2016, 07:29 (UTC)

Zdravím. Díky za upozornění - stránku jsem namísto toho rovnou odemkl, takže ji můžete dle libosti upravovat sám.
Danny B. 31. 8. 2016, 09:39 (UTC)

How we will see unregistered usersUpraviť

Ahoj!

Tuto zprávu dostáváte, protože máte správcovská práva na některé wiki nadace Wikimedia.

Když dnes někdo edituje wiki nadace Wikimedia, aniž by byl přihlášen, zobrazujeme jeho IP adresu. Jak možná víte, v budoucnu už to nebudeme moci dělat. Rozhodlo tak Právní oddělení nadace Wikimedia, protože se změnily normy a regulace týkající se soukromí v online prostředí.

Místo IP adresy budeme zobrazovat maskovanou identitu. Jako správce si budete i nadále moci zobrazit si jejich IP adresu. Také vznikne nové oprávnění pro uživatele, kteří potřebují vidět plné IP adresy neregistrovaných uživatelů pro boj s vandalismem, obtěžováním a spamem, aniž by byli správci. Patroláři také uvidí část IP adresy, aniž by museli mít toto oprávnění. Také pracujeme na lepších nástrojích, které budou pomáhat.

Pokud jste to ještě neviděli, můžete si přečíst více informací na Metě. Pokud si chcete být jisti, že vám neutečou žádné technické změny na wiki nadace Wikimedia, můžete se přihlásit k odběru našeho týdenního technického zpravodaje.

Existují dva navrhované způsoby, jak by tato identita mohla fungovat. Oceníme vaše názory na to, který způsob by podle vás fungoval nejlépe pro vás a vaši wiki, teď či v budoucnu. Můžete nám dát vědět v diskusi. Můžete psát ve svém jazyce. Návrhy byly předloženy v říjnu a rozhodovat se budeme po 17. lednu.

Děkuji. /Johan (WMF)

18:19, 4. január 2022 (UTC)